Megoldatlan

Folyó csap

Az új Dagaly setanyon nem áll el a csap

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Dagály u. 15

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • P Claudia visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A Dagály sétány utcában lévő ivókút javításáról 2018.08.15-ig gondoskodunk.

    Továbbra is várjuk észrevételeit

    Üdvözlettel:

    Turóczi András

    üzemeltetési k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-62634/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00023504 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • P Claudia hozzászólt a bejelentéshez.

    Csap
  • P Claudia hozzászólt a bejelentéshez.

    meg mindig rossz
  • P Claudia hozzászólt a bejelentéshez.

    mar eltelt egy ev, es tovabbra se javitottak meg:(
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • P Claudia hozzászólt a bejelentéshez.

    Tobbszor folynak a csapok a setanyon, nem állnak el
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • P Claudia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Kelenföldi mocsár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kelenföldi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére