Megoldott

Minden szemét megtalálja a maga helyét!(?)...

Jól látható, hogy a kis rakás nagyot csinál elv tökéletesen működik, éppen ezért kellene a legkisebb szemetet is rögvest eltüntetni és nem hetekig várni a többszöri kérésre, bejelentésre...
Ezt a módszert eddig csak azokon a területeken lehet tetten érni, ahol a kerületi elöljárók (elsősorban polgármester, képviselők, stb.) felbukkanása várható. Pld. március 15., koszorúzások, évnyitók(!)...
ui.: ..és már bútor is van... :(

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 87

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    hulladékgyűjtő tartály ismételt ürítését, az illegálisan
    kihelyezett zsák e...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai állapot...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére