Megoldott

Elburjánzott növényzet

A Gubacsi út Kvassay Jenő és Koppány utca közötti szakaszán a vasúti felüljárók környékén olyannyira elburjánzottak a bokrok, és az aljnövényzet, hogy gyakorlatilag járhatatlan a járda, és az úttesten kell kikerülni ezt a szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gubacsi út 2-4

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük az alábbi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére.

    Bízunk abban, hogy a jelzett területet mielőbb megtisztítják az illetékes munkatársa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fa rádőlt a járdára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szemét és gaz a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Katalin
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére