Megoldott

Veszélyes kátyú Zuglóban

Harmadik hete figyelem és várom, mikor javítják meg végre Zuglóban a Thököly út/Jávor utca kereszteződésében a megsüllyedt útburkolatot. Óriási a forgalom, sok autó, nehéz csuklós busz és troli jár erre. Már az úthiba kitáblázása is balesetveszélyes, az oszlopot már többször elütötték. Sajnos attól is tartani lehet, hogy a megsüllyedés alatt esetleg egy nagyobb üreg is lehet (volt már erre példa ugyanezen az útszakaszon). Ugye nem kell megvárni, amíg akkora lesz a lyuk, hogy egy busz is beleesik?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 82

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, ezt a hibát sikerült kevesebb mint 5 hét alatt elhárítani.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy láttam,hogy ez a hibát kijavították.
  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A probléma társaságunk előtt is ismert. A javításra a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    ________________________________
    ...
  • Varga Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltelt egy újabb hét és sajnos nem látszik a megoldás. Most már minimum 4 hetes a kátyú
  • Eszter (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére