Megoldatlan

Ocsmány falfirkák az ecseri úti vasúti felüljárón

Kérem, a T. Illetékest, hogy a vizuális hulladékot legyenek szívesek eltávolítani!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 137

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2017. október 4-én továbbított észrevételt. (00023261)

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a megküldött jelzést, a vasúti infrastruktúrá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a támfal
    felületéről nem Társaságunk, hanem az ingatlan tulajdonosának (MÁV)...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Készítettem két fotót a másik irányból is, hátha ráismernek a kerület illetékesei.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Basszus, most komolyan! A térkép megnézése túl nagy skill lett volna?! Hány felüljáró van az Ecseri útnál? Annál az egynél egy ekkora festmény nem megtalálható?! Ez facepalm.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.járókelők.hu oldalról a 23261 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 2017. augusztus 27-én kelt megkeresésére tájékoztatom, hogy a IX. ker. „Ecseri úti felüljárón ocsmány
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére