Megoldott

Proteszt BKK platformon... :)

Nem kommentálom...
Az oszlop hátoldala ugyanilyen színvonalú, sajnáltam rá a pixeleket... ;)

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Gyömrői út 70

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0030016/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (23219)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Szervezett sejt működhet itt... :)
  • Tóth K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szinte a Felsőcsatári út összes megállója ilyen...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére