Megoldott

Rendszám nélküli, hosszú évek óta elhagyatott autó

Rendszám nélküli, hosszú évek óta elhagyatott autó áll a Kadosa utca és a Nánási út sarkán!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kadosa u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggelre elszállították az autót, mehet a „megoldott“!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Tájékoztatom, hogy a „ Rendszám nélküli,...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére