Megoldott

roncsautó tárolása közterületen

Csepelen a Szent István út 252-es házszám körül (Árnyas utca és Pálma utca találkozása környékén) legalább fél éve áll egy roncsautó a járdán. Kérem legyenek szívesek a tulajdonosát felszólítani, hogy ne közterületen tárolja.

A bejelentés megoldásában résztvevők munkáját előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent István út 252

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldottra tehető, már nem áll ott a roncs. köszi a továbbküldést
  • Anonymus Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lett eredménye az intézkedésnek?
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük bejelentésüket, intézkedünk.

    Közterület-felügyelet

    From: Járókelő.hu [mailto:budapest@jarokelo.hu]
    Sent: Saturday, August 12, 2017 4:11 PM
    To: XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Halomi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére