Megoldott

Ismét és ismét szemétlerakás

Nemrég eltávolították az illegálisan lerakott szemetet a Budapest 9. kerületi Lenhossék utca elejéről. Most ismét leraktak ugyanoda szemetet. Nem kellene egy kamerát és figyelmeztető táblát kitenni, hogy szememet lerakni itt tilos, és ha valaki ezt a szabályt megszegi, büntetést fizet.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lenhossék u. 2

Hozzászólások

  • K. Edina hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt célszerűbb volt lezárni hiszen megoldották. A probléma ismételt megjelenése esetén új bejelentés javasolt.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Somogyi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a szeméthalmazt már elvitték. Ugyanakkor mindig látok itt kevés vagy több újonnan kitett szemetet.
  • Somogyi Katalin visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.járókelők.hu oldalról a 22810 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 2017. augusztus 27-én kelt megkeresésére tájékoztatjuk, hogy a IX. ker. Lenhossék utcai beugróban kih
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Somogyi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    P. Zs javaslata egy megoldás, de sajnos azt látom, hogy az utcában a kapuk elé is kitesznek hulladékot, szemetet. Nem tudom, mit csinálnak ezen házak közös képviselői, házfelügyelői, gondnokai.
    Javas...
  • P Zs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem azt a beugrót le kellene zárni mondjuk egy kerítéssel, mert ebben a formában csak vonzza a hulladékot, értelme meg nincs :-(
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Somogyi Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vigh Zsuzsanna
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mártírok útja / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lechner Ödön szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére