Megoldott

Üveg az úton

A Veres Péter úton a Mátyásföld reptér megállónál valószínűleg egy karambol után üveg törmelék maradt az úttesten. Szükség lenne a feltakarítására.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 121

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen az
    útburkolatról az üvegszóródást feltakarítottuk.
    Kérjük válaszunk szíves el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • S-N Szabolcs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    epitesi tormelek a fa mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    kaki van a fű helyén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére