Megoldott

Szemét a téren

Szemét és ruha szédobálva a Hősök tér nél.

Probléma helyszíne
Budapest Hősök tere 9-10

Hozzászólások

  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Viszonylagos tisztasàg van. Megoldodott.
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldodott.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • István Böröcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére