Megoldatlan

Tankcsapdák a Megyeri úton

A Megyeri úton az Óceánárok utcai kereszteződés után, a temető felé menő oldalon mély kátyúk találhatóak. Mondjuk az út többi része is úgy néz ki errefelé, hogy egy 3. világbeli ország is szégyenkezne már miatta.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Megyeri út 53

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Kálmánházi István visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kálmánházi István hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még nem történt semmi az ügyben. Az út állapota tovább romlik ezen a részen.
  • Kálmánházi István visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Társaságunk beütemezi az úthibák javítását fenntartási munkái közé.

    Budapest Közút

    ________________________________
    Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyaga bizalmas, jogi véd
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kálmánházi István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelentős úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére