Megoldatlan

Infopark szabálytalan parkolás

Szerintem ez a mező az infoparkban, az I épület mellett nem parkoló... vagy tévedek? Ha parkolóvá avanzsálódott, akkor hevesen tiltatozom!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar tudósok körútja 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Járókelő Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem változott a vizes vb után.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    .
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A XI. ker lassan leküzdi magát a legélhetetlenebb budai kerületté. Egyszerűen nem vállalják fel a konfliktusokat az autósokkal. Én nem vagyok autóellenes, de mindennek meg van a maga helye. Ebben a ke...
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet egyre fokozódik, ma már nem csak egy sorban álltak az autók a gyepen, hanem több sorban százával... a Hivatal a nemcselekvésével csak bátorítja a szabályszegét!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Infopark parkolás kb 15 éve neuralgikus pont... látom, ez azóta se változott.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényi hulladék a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kocsis utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Játszótér kerítés hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére