Megoldatlan

Tűzoltó felvonulási út?

Itt még egy kisebb tűzoltófecskendő sem fér el, nem egy daruskocsi... különben is ez nem autóparkoló, sokáig le is volt zárva, most miért engedélyezik a parkolást?!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Feketeházy János út

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    .
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerékpárút tábla a helyén van.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne fotó a szakasz két bejáratáról...
    Kinn van még a kerékpárút tábla?

    Ha van kinn bármi jelzés, ami a behajtást vagy a megállást tiltja, akkor közterület-felügyelet...
  • K. E. hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére