Megoldott

Eltűnt emléktábla

A Laktanya u. 33. szám előtti ház elé 2015-ben elhelyezett emléktábla a napokban eltűnt, helyét leaszfaltozták. Az első óbudai zsidó temetőnek állított emléket. Kérem szíves tájékoztatásukat arra vonatkozóan, hogy a táblát miért és hová telepítették át.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Laktanya u. 33

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a gyors választ! Emléktáblának valóban megfelelőbb hely egy házfal, mint a járda.
  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés nevét "Eltüntetett emléktábla"-ról "Eltűnt emléktábla"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Sági Katalin Úrhölgy!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy a budai „Frankel” Zsinagóga kérésének eleget téve szedettük fel az emléktáblát a járdáról. A tábla előreláthat
    ...
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére