Megoldott

Elhagyott autó a Columbus utcában

Legalább két éve ott áll..

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Columbus u. 28

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    Rendszám nélküli kék, Opel Astra Caravan, elszállítás ideje és helye: 2018.04.25. 09:20 perc, Budapest, XIV. kerület, Colombus utca 28 szám elől.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére