Megoldott

rendszám nélküli autók

Rendszám nélküli autók parkolnak a XIV.Czobor u.59 sz.előtt /közel a Rákospatak u.-hoz/

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Czobor u. 59

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Honlapjuk szerint elszállításra kerültek.
    Rendszám nélküli zöld Rover, elszállítás ideje és helye: 2017.08.02. 12:10 perc, Budapest, XIV. kerület Czobor utca 66 szám elől.
    Rendszám nélküli sárga Opel...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a kép még lemaradt.
  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére