Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó parkol a XIV.Gyarmat u.37 sz.előtt

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gyarmat u. 37

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már a gépkocsi a helyszínen,tehetjük megoldottra.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bognár Úr!

    A 2 db gépjármű kiértesítése megtörtént. A továbbiakban a korábban ismertetett eljárásrend szerint járunk el.

    Tisztelettel:

    Dr. Füle Ferenc
    jogtanácsos
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére