Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó parkol a XIV.Róna u.197 sz.előtt/Református templom előtt/

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 197

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már a roncs a helyszínen,biztos eladták.:-)
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    A felszólítás után a kocsira rendszám és eladó tábla került.Ezt ki fogja ilyen állapotban megvenni?Mivel most már rendszáma van ezért már nem fogják elvinni.Egyenlőre tehetjük megoldatlanra.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bognár Úr!

    A 2 db gépjármű kiértesítése megtörtént. A továbbiakban a korábban ismertetett eljárásrend szerint járunk el.

    Tisztelettel:

    Dr. Füle Ferenc
    jogtanácsos
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére