Megoldott

Elhagyott, rohadó kisteherautó

A Rákos-patak északi partján a Gvadányi út 31 környékén a Füredi utat elhagyva a Kerepesi út felé ez a kisteherautó rohad rendszám nélkül egy jó ideje. Kérem az illetékeseket, hogy szállítsák el, mert egyre csúnyább látvány.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 29-31

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a kisteherautó!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére