Megoldott

Roncsautó

Egy Opel Corsa földi maradványai éktelenkednek a Czobor utca torkolatánál.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Czobor u. 59

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentéseimnél szerepel nálam is.Megoldva,elszállították.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Mögötte nem sokkal áll egy sötét színű rendszám nélküli autó is.Ha tudod fotózd le azt is légyszíves és töltsd fel.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére