Megoldott

Hiányzó szemét kuka

A buszmegállóban hiányzik a szemét kuka alja.

Probléma helyszíne
Budapest Kerepesi út 73

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen munkatársaink
    pótolták a hulladékgyűjtő alját.
    Kérjük válaszunk szíves elfoga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére