Megoldott

Lámpaoszlopon lévő ajtó nyitva van

Sajnos lefotózni nem tudtam, de a Google Mapsen látható lámpaoszlopon lévő kis ajtó nyitva van. A kábelek látszódnak, bárki bele tud nyúlni.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Bánkút u. 110

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma láttam a buszról, és egy kábellel lezárták az ajtót.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem a megrendelést tett is követi majd.
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XV. kerület, Szentmihályi út - Bánkút utca csomópontban észlelt nyitott oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    Az oszlopajtó visszazárását megrendeltük.
    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma sikerült lefotózni. Be van hajtva a kis ajtó, de így is látszik, hogy bárki bármikor ki tudja nyitni.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére