Megoldott

Térkövezett felület egyenetlenség

Valószínűleg a fák gyökerei miatt az elmúlt években a térkövezett parkoló és járda felülete egyenetlenné vált. A járda maga már inkább a balesetveszélyes kategóriába esik.

Nem lehetne ezeket a térköveket valahogyan újra egyenletesen sík felületbe rendezni?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Csíksomlyó u.

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kálmánházi István hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült a javítás! Ismét, mint az új :)
  • Kálmánházi István hozzászólt a bejelentéshez.

    Elképzelhető, hogy nem is hozzájuk tartozik, hanem a mellette lévő társasházhoz.
    Mindenesetre furcsa, hogy más térkővel van a terület kirakva, mint a parkon átvezető járdák.
  • Kálmánházi István hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem volt már sikeres ügyem itt velük. Pl. a bejelentett hibás utcanévtáblát kicserélték.
  • Kovács Gézáné hozzászólt a bejelentéshez.

    A IV. kerületi önkormányzat nem fog válaszolni. Nem tetszik nekik, hogy nyilvánosan jelentik be a problémákat. Bojkottálják az oldalt....De ne legyen igazam
  • Kovács Gézáné hozzászólt a bejelentéshez.

    nem egyenetlen, csak "változatos" :-)
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kálmánházi István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Veszélyes kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Labdarúgó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Petőfi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Attila
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Falemez utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére