Megoldott

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó parkol a XIV.Pétervárad u.6 sz.előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pétervárad u. 6

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendészet honlapja szerint elszállítva.
    Rendszám nélküli bordó Deawoo Lanos, elszállítás ideje és helye: 2017.09.13. 09:00 perc, Budapest, XIV. kerület Pétervárad utca 8 szám elől.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bognár Úr!

    A jármű kiértesítése megtörtént. A továbbiakban a korábban ismertetett eljárásrend szerint járunk el.

    Tisztelettel:

    Dr. Füle Ferenc
    jogtanácsos

    2017. július 5. 22:48 Bognár And...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pitvar utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lőcsei út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére