Megoldatlan

Fekvőrendör hiánya

A Szent Imre 39 ( józsef sarok) előtt a 30 as zonában hiányzik a forgalom lassító fekvőrendőr.
Rengeteg a Baleset a kerszteződésben.

Probléma helyszíne
Budapest Szent Imre u. 32

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    A forgalom lassító nem került kiépítésre.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szent Imre u. közútkezelője a XVI. kerületi Önkormányzat, így az útburkolatban forgalomtechnikai küszöb létesítéséről ők tudnak intézkedni.
    Tájékoztatjuk azonban, hogy forgalomt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • István Böröcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére