Megoldott

Főutvonal kanyarodik?

Tisztelt Illetékes!

A XXII. kerületben a Savoyai Jenő tér mögött egy érdekes forgalomtechnikai helyzet áll fenn. Bár a Plébánia utcának és a Kálváriahegy utcának is elsőbbséget kell adnia az Anna utcából érkezőknek, egyetlen tábla sem jelzi, hogy itt kanyarodna a főút. Az átláthatóságot tovább nehezíti, hogy a a STOP táblát nem lehet jól látni a főúton haladóknak. Kérném, hogy helyezzenek ki olyan KRESZ táblákat amelyek minden irányból egyértelműsítik az elsőbbségi viszonyokat és a főútvonal geometriáját.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Savoyai Jenő tér 7

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A kért táblákat kitették. Gondolom a festés már jövőre marad tekintettel a hidegre. Megoldottra lehet változtatni a státuszt.
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 22078-as számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A Savoyai Jenő térrel kapcsolatos bejelentésére a következő választ adjuk:

    A forgalmi rendet f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kis Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére