Válaszra vár

Óriási illegális szeméttelep Zuglóban

Anonim Járókelő

XIV. Kerület Gvadányi út és Fogarasi út kereszteződésénél, a Shell benzinkút és az Adóhivatal között egyre növekvő szemétkupac keletkezett.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 1244

Hozzászólások

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudom,mivel én is zuglóban lakom.Az ott lakóknak volt lomtalanítás,de itt is meg a X.kerületben is már probléma volt,hogy máshonnan is odahordták a szemetet.Ezért került ide is nagy mennyiségű szemét.
  • Járókelő Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Zuglóban éppen lomtalanítás van (volt).
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Aki ott lakik kihívott valakit amikor pakoltál le a szemetet?Én rászóltam egy nőre amikor a házából tolta ki talicskával a zöld hulladékot az Újvidék tér sarkára.Szóltam,hogy kihívom a rendészetet ha...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már csak az a kérdés, hogy az illetékes hatóságok fognak-e vele foglalkozni ...
  • J P hozzászólt a bejelentéshez.

  • S-N Szabolcs (admin) megváltoztatta a bejelentés nevét "Óriási illegális szeméttelem Zuglóban"-ról "Óriási illegális szeméttelep Zuglóban"-ra.

  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • S-N Szabolcs (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére