Megoldott

Telefonfülke

A Lázár és a Nagysándor József utca sarkán lévő telefonfülke üvege beesett, illetve graffitis.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagysándor József u. 120

Hozzászólások

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KEDVES ELŐFIZETŐNK!

    Köszönjük ügyfélszolgálatunkhoz küldött levelét.

    Illetékes kollégáink visszajelzése megérkezett.

    A megadott telefonfülkénél pótolták az üveget 2017,11.21-én, azóta már 2-öt kell
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú , hepehupás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Unnamed Road (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt járda / fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére