Megoldott

Egyszer beomlott aztán megint

A 11. kerület Kubikos - Szajol sarkon pár hónapja beomlott a vízelvezető árok és az út. Kontár módon kijavították, aminek az lett az eredménye, hogy teherautók miatt ismét beomlott, még nagyobb felületen, sőt azóta megrogyott emiatt több négyzetméter út felület és teljes útalap is. Napról-napra romlik a helyzet. Vajon mikor javítják meg, és visszakérik-e az előző javítás árát a kivitelezőtől?

Probléma helyszíne
Budapest Kubikos u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki lett javítva
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy László visszajelzésére vár.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    javítgatják
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Mellékelve az illetékes válasza
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Megsüllyedt bejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére