Megoldott

Nyilvános vécének használt közterület

A négyes metró kelenföldi végállomásánál, ha a buszparkoló felől haladunk a régi aluljáró felé, van két betonépítmény (transzformátorok, vagy valami hasonló), amelyek mögöt rengeteg emberi ürülék található, és ennek következtében orrfacsaró a bűz. Gondolom sokan itt végezhetik el éjszaka a rájuk törő szükségüket. Nem egy szép látvány, és ezt az aluljárót sokan használják még, például az összes bringás, de gyalogosok is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsó Beregszász út

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú
    Köztisztasági Rendelete határozza meg, hogy egy adott terület
    takarí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Többhetes csikkszemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    1107-Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére