Megoldatlan

Járdán parkolás

Az egyértelmű helyzet ellenére teljes széleségben elfoglalják a járdát a gépjárművek, és ez nem egyedi eset, rendszeresen ez a helyzet! Nem is értem, hogy a bordó pollerek miért nem a járda szélén vannak?!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Egry József u. 11

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi fejlemény, továbbra is parkolóként használják ezt a járdarészt.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld szétparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járda nem parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fegyvernek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére