Megoldatlan

Kopott zebra

Újpesten a Pozsonyi utca és Téli utca találkozásánál, 14-es, 12-es villamos átkelőhelynél a zebra alig látszik, el van kopva, és balesetveszélyes is, mert ez egy elég nagy kereszteződés.
Illetve a környező zebrák is már kopottak.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Pozsonyi u. 6a

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járó Kelő visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is fenn áll a probléma.
  • Járó Kelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!
    A gyalogos-átkelőhelyek burkolati jelének felújítása ez évi programunkban szerepel. A kivitelezésig türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatósá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járó Kelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letarolt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letarolt táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Irányi Dániel utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mikó utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére