Megoldásra vár

Fa pótlásának hiánya

Közel két éve egy száguldozó és a vizes úton megcsúszó személyautó, a járdán kidöntött egy villanyoszlopot, egy fát és félig letarolta a buszmegállót.

A helyreállítás viszonylag gyorsan megtörtént, bár szörnyű volt hallani, hogy kb 5 szervezet (BKK, ELMÜ, FKF, önkormányzat stb stb) állítja helyre az okozott kárt. pl: Külön cég a buszmegálló táblát és külön cég az arra felszerelt szemétgyűjtőt...

A kidöntött fát emlékeim szerint az újpesti önkormányzathoz tartozó városgondnokság szállította el. Sajnos azóta sem sikerült pótolni....

A fa még csemete korában látható egy 2013-as street view fotón.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 110

Hozzászólások

  • Melecsky Levente megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, tisztelt Járókelő.hu!

    A bejelentést megköszönve tájékoztatom Önöket, hogy a jelzett fa pótlását felvettük az idei faültetési tervünkbe, amelyet jelen év őszén valósítunk meg.
    Az ú
    ...
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • On Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére