Megoldott

Eldugult esővízelvezető

A Homoktövis utca, Tófalva utca kereszteződésénél a parkolóban található esővízelvezető teljesen eltömődött. A következő zápornál már nem tudja elvezetni az esővizet.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Homoktövis u. 100

Hozzászólások

  • Neupester Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt FKF!

    A bejelentésben szereplő helyen 2 azaz kettő esővízelvezető található., ahogy a bejegyzésben a fotókon is látható, a zebra egyik és másik oldalán is. Az egyik oldalon valóban feltakarí...
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a takarítást,
    a víznyelő felszabadítását elvégezték munkatársaink.
    Kérjük vál...
  • Neupester Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    hát ez még mindig nem az igaz.....

    hihetetlen amit az állami/önkormányzati cégek munka gyanánt művelnek....(tisztelet és respect a kivételnek!!!!)

    1, először a FCSM csak a 30x30-as lefolyónyílást ti...
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Neupester Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Tény, a kb 30x30 cm vízelvezető nyílást kitisztították
    De körülötte minden szemetet, falevelet, földet otthagytak. tehát a következő eső szépen visszamossa, és eldugaszolja a lefolyót.

    Jó munkához id...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt On Dóra!

    Nagyon köszönjük, hogy bejelentésével segítette munkánkat.
    Munkatársaink kitakarították és átöblítették a víznyelőt, annak
    érdekében, hogy legközelebb minél több csapadékvizet képe
    ...
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Neupester Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Deák Ferenc tér 12 (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    növény a csatornában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kordován tér 11 (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szigony utca 43 (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére