Megoldatlan

Szándékosan elfordított behajtani tilos tábla Újpesten

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2017.12.16.:

Tisztelt Illetékesek! Meddig kell még türelmesen várnunk, míg rendezik a területet, szabályozzák a behajtást / parkolást, fekvőrendőröket telepítenek?

-------------

Újpesten a Szigeti József utca és a Závodszky Zoltán utca találkozásánál, ahol a Szigeti József utca már eredetileg sétány, a Závodszky utca felőli behajtani tilos tábla szándékosan el lett fordítva. Mivel a lakótelepre a behajtás tilos és nem a kihajtás és évekkel ezelőtt még nem ebben az irányban állt a tábla, ezért teljesen nyilvánvaló, hogy direkt lett elfordítva, ezzel megelőzve a büntetés lehetőségét. Na nem mintha járna erre bárki is aki ellenőrzi a sétálóutcába, behajtani tilosba be- és áthajtókat, zöldetrületen parkolókat..... Amikor a tábla még a helyes irányban állt, akkor is ugyan úgy bejahtottak az autók mint most, tehát sok értelme nincs, de azért mégis.... hátha kicsit visszatartja az embereket. Amúgy a Szigeti József sétány erre a részére az összes keresztutcából behajtani tilos, a többi helyen jó irányban is áll a tábla!
Nagyon jó lenne valami megoldás, hogy az átmenő és teljesen illegális forgalmat megszüntetnék, mert ez nem állapot, hogy egy sétálóutcában száguldoznak a kocsik...
VAGY akkor szedjék le a behajtani tilos táblákat és telepítsenek végig fekvőrendőröket, mert így előbb utóbb súlyos baleset fog történni!

Kérem az illetékesek legyenek szívesek intézkedni.
Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Závodszky Zoltán u. 33

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Társaságunk IV. kerület Újpest Önkormányzatával egyeztetést folytat le, ahol a teljes területet – így a bejelentésben szereplő jelzőtáblát is – felülvizsgálja, és a területen a közúti jelzőtáblákat r...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Meddig kell még türelmesen várnunk, míg rendezik a területet, szabályozzák a behajtást / parkolást, fekvőrendőröket telepítenek? __________________ Újpesten a Szigeti József utca és a Závodszky Zoltán utca találkozásánál, ahol a Szigeti József utca már eredetileg sétány, a Závodszky utca f...

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várom tisztelettel a választ vagy a megoldást!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2018-ban is az a kérdés foglalkoztat, hogy mikor lesz megoldva a Szigeti József utcába (sétányra) behajtó, száguldozó, fűre parkoló autók problémája?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Újpesten a Szigeti József utca és a Závodszky Zoltán utca találkozásánál, ahol a Szigeti József utca már eredetileg sétány, a Závodszky utca felőli behajtani tilos tábla szándékosan el lett fordítva. Mivel a lakótelepre a behajtás tilos és nem a kihajtás és évekkel ezelőtt még nem ebben az irányban ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek! Meddig kell még türelmesen várnunk, míg rendezik a területet, szabályozzák a behajtást / parkolást, fekvőrendőröket telepítenek?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát sajnos még mindig nem történt itt semmi.. Életveszélyes a lakótelep, és gusztustalan is.. :(
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyszerű, hogy kaptunk választ jó pár hónapja és az illetékes hatóság tud a problémáról. Köszönjük szépen a visszajelzést! Viszont azóta sem történt semmi változás, az autók nemhogy behajtanak, de 50...
  • Bozóki Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    ok, nem tudtam :) köszi!!!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Bozóki Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Én még azt is utálom, hogy a füvön parkolnak az autók!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk részére megküldött elektronikus bejelentésére – melyben a IV. kerület Závodszky Zoltán utca – Szigeti József utca kereszteződésében kihelyezett „mindkét irányból behaj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Szigeti József utca végén, az általános iskola előtt igaz, hogy jó irányba mutat a behajtani tilos tábla (befelé a lakótelepre tilos a behajtás) de ahogy a képeken is látszik, ez senkit nem érdekel...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lyukas aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodnár Balázs
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére