Megoldatlan

Hiányzó járda

Anonim Járókelő

A Németvölgyi út páros oldalán a Szalánci utca és a Vas Gereben utca között egy rövid szakaszon hiányzik a járda, emiatt a Vas Gereben utcai villamosmegálló a Németvölgyi út páratlan oldaláról, valamint a Bürök utca és a Mártonhegy felől csak lépcsőn keresztül közelíthető meg, ami kerekesszékkel vagy babakocsival nem járható.

A mellékelt fényképen látszik, hogy a villamospótló autóbusz megállóhelye és a Vas Gereben utcai szakaszon ki van járva a fű, tehát szükség lenne erre a járda szakaszra.

Segítségüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Németvölgyi út 81

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben a járda megépült, köszönöm a közbenjárást.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járda elkészült! Köszönöm a közreműködést, a probléma megoldódott.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Járda"-ra.

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    60 nap is eltelt a legutóbbi levélváltásotok óta. van azóta valami fejlemény?
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését, a bejelentést továbbítottuk az illetékes szakirodára.

    Üdvözlettel:
    Hegyvidéki Önkormányzat

    From: Járókelő.hu [mailto:budapest@jarokelo.hu]
    Sent: Monday,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan, még válasz sem érkezett.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta?
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felismerhetetlen járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Költő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére