Megoldatlan

Újpesti Víztorony és környéke szégyenletes állapotban

Anonim Járókelő

Újpest egyik nevezetessége a Víztorony. Sajnos a torony és környéke borzalmas állapotban van. Szemét körben mindenhol, a torony omladozik, hatalmas darabok hullanak le róla. (Az omlás miatt körbe van kerítve egy kerítéssel.... Ez a megoldás???? Komolyan?) Az egész terület mintha senki földje lenne, sem takarítani sem tavalyi leveleket összeszedni nem jön erre senki. A torony felújításáról nem is beszélve... A múlt héten az újpesti családi nap alkalmából sem voltak képesek a szemetet összeszedni körülötte, szégyenletes az egész, ráadásul veszélyes is. Évek óta csak romlik az állapota, nem csak a víztoronynak, hanem a környezetének is. Nem is értem, hogy eddig hogy nem tűnt ez fel senkinek.
A gyalogos (és autós) forgalom elég nagy erre, a Stop Shop és a Víztorony melletti buszmegálló miatt.
Kérem az illetékesek legyenek kedvesek foglalkozni a problémával! Nem csak a Semsey parkból és a piacból áll Újpest!
Köszönettel a Víztorony közvetlen közelében lakók.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 144

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amíg a mostani városvezetés van, semmi nem fog itt változni. Szerintem ez az ügy is lezárható megoldatlanul. :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Napról napra rosszabb..
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gusztustalan az egész..... :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Katalin! Köszönjük szépen, hogy újraküldi. Az állapot a víztorony körül egyre szomorúbb sajnos.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem érkezett válasz, az automatikusan megjelenne itt az oldalon, bejelentőként pedig e-mail értesítést is kapnál róla. Újraküldtem most a bejelentést.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretnék érdeklődni, hogy érkezett-e visszajelzés a hivataloktól az ügyben?
  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is fenn áll a probléma, nekem is évek óta bántja a szememet ez a sajnálatos állapot! :(
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudom, nem vígasztal, de az utóbbi időben nekem egyik bejelentésemre sem válaszol. Mert megtehetik.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezekre a kérdésekre miért nem válaszol vajon a kerület? :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szégyen! :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek a víztoronyról és környékéről...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bűtorok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca / Megyeri út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bécsi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére