Megoldott

Lomok a Laborfalvi Róza utca 5. szám oldalában a Telekom doboz takarásában

Anonim Járókelő

Múlt héten valaki odahordta a lomjait Újpesten, a Laborfalvi Róza utca 5. és a Szigeti József utca 5. szám közötti területre, a parkolónál a Telekom doboz mögé.
Kérem az illetékesek legyenek kedvesek intézkedni.
Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Laborfalvi Róza u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megoldott
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították a lomokat!
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bűtorok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca / Megyeri út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bécsi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére