Megoldatlan

Lekopott a zebra

Az összes zebra lekopott.. Helyszín: Rákoscsaba utca 1

Probléma helyszíne
Budapest Zrínyi u. 1

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Csak jövőre tudja megoldani az illetékes.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A főváros területén az útburkolati jelek üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatokat Részvénytársaságunk látja el.

    A munkát minden évben egy, az év elején
    ...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • TV 17 bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    lámpahiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyula Németh
    Dózsa György út 122 (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpabeállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Haraszti út 20 (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére