Megoldatlan

Elhagyott EU-s projekt maradvány

2010-ben átadott regionális fejlesztési alap által társfinanszírozott info torony a Garay téren. Nem működik, talán évek óta. Vagy javítani kéne vagy teljesen leszerelni. A mostani állapotából kiindulva talán a megszüntetése lenne javallott.

Probléma helyszíne
Budapest István u. 23-25

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Koller Tamás visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A projekt fenntartási időszaka lezárult, a projekt fenntartási zárójelentést a Közreműködő Szervezet 2018. február 28. napján fogadta el. A nem működő infotorony eltávolításáig kérjük szíves türelmüket.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Száraz ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Madách Imre tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött műtárgy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem áll el az ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Unger Dalma
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Arany János utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére