Megoldatlan

Gyalogátkelőhely hiány

Gyalogátkelő hiány a pékség előtt.

Probléma helyszíne
Budapest Csömöri utca 117

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVI. ker. Csömöri út – Iharfa u. kereszteződésében a korábbi válaszunkban ígért forgalomszámlálást elvégeztük. A forgalmi adatok alapján ebben a keresztmetszetben nem tartjuk sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes szerint a forgalmi adatok nem indokolják a gyalogátkelőhely létesítését.
  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    A pontos cím. Csömöri út 90. Pékség

    Vele szemben Csömöri 117 Patika
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Csömöri úton átvezető gyalogos-átkelőhely kérelmét megvizsgáljuk. Gyalogos- és jármű forgalomszámlálást fogunk végezni, és amennyiben a mért értékek az Útügyi Műszaki Előírásban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • István Böröcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére