Megoldott

Tavalyi fenyőfa / karácsonyfa várja, hogy elszállítsák..

Anonim Járókelő

Újpesten a Latabár Kálmán utca 5. szám előtt a kaputelefonos oldalon, tavalyi karácsonyfa / fenyőfa és zöldhulladék egy kupacban..
Kérem az illetékesek legyenek kedvesek intézkedni.
Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Latabár Kálmán u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Győzelem! Elvitték a karácsonyfát! :D Köszönjük szépen a közreműködést.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért ez egy vicc, hogy senkinek nem tűnik ez fel! Január óta még mindig ott a kidobott fenyőfa! (plusz egy csomó minden más is.....)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő! Szerintem az Újpesti Városgondnokság foglalkozik az ilyen ügyekkel, a "kerületet" nem érdeklik az ilyen csip-csup ügyek sajnos. :(
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van, egyre nagyobb a szemétkupac körülötte!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Állapot:
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem történt változás sajnos... :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A halom még mindig ugyan ott, ugyan úgy...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bűtorok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca / Megyeri út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bécsi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére