Megoldatlan

Eltömődött vízelvezető

Ahogy a képen is látható, a szökőkút vize nem tud hova elfolyni, ezért a járdán áll a pocsolya.

Probléma helyszíne
Budapest Üteg u. 29

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Gerlits Judit visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A csobogó beüzemelése során feltárt hibák javítását megrendeltük, a javítás még nem fejeződött be. A csobogó lefolyó kapacitása nem felhőszakadásokra lett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Gerlits Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    A kutat elzárták, így a probléma megoldódott (ideiglenesen). Remélhetőleg a kezelő kitisztítja a vízelvezető rácsokat is.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Gerlits Judit!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését, sajnos azonban a probléma megoldásában
    nem áll módunkban közreműködni, mivel a szökőkút közvetlen környezetében
    nincs az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Gerlits Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére