Megoldott

Elhagyatott, szemetes terulet évek ota.

Szemeteszsakok vannak a szelektiv hulladekgyujto mellett napok ota, alig takaritjak a kornyeket.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bodor u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • P Claudia visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai
    hetente három alkalommal (kedd,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • P Claudia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére