Megoldott

Illegális szemétlerakás

Illegális szemétlerakás a Koszorú utca/Magdolna utca sarkán. Már több hete ott van.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Magdolna u. 8

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, melynek alapján a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. a kérdéses területről az illegális hulladékot elszállíttatta. A mellékelt kép a 2017. május 30-i
    ...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • L. D. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Dugonics utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Utcára dobált hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Olajfolt és robogók visszatértek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére