Megoldott

Szemetes a Batthyányi tér

Anonim Járókelő

Turista szezon. Nyár. Kiemelt közterület a Batthyányi tér.
Ehhez képest a padok, bokrok tele vannak szeméttel.
Kinek a feladata rendben tartani a Batthyányi teret?

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér 4

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • I. kerület Budavár Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Batthyány téri ivókút csőtörés miatt nem üzemelt.
    A hibát kb. 2 hete elhárították, így ismét üzemel az ivókút.

    Tisztelettel:

    Komlós Norbert
    Budapest Főváros I. kerület
    Budavári
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Novák Glória Diána
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Megkeresését köszönjük!
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Batthyány téren az utcabútorok és
    zöldterületek tisztán tartása, azok kezelőjeként a FŐKERT
    Nonprofit Zrt. feladata. Kérjük, ho...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fára láncolt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fára láncolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Orczy tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére