Megoldatlan

Illegális szemét

Anonim Járókelő

Illegális szemét a 19. kerület Tóth Árpád utcában

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Tulipán u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Egyesület részére
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Cím!

    2017. 06. 15-én hivatalunk Városüzemeltetési Irodájához érkezett, onnan Zöldprogram Irodánkhoz továbbított, 00020877 számú, névtelen bej
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Megkeresését köszönjük!
    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunknak a burkolt közterületek
    tisztán tartása terén van kötelezettsége. A zöldterületek gondozása,
    hulladékmentesítése ez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy mennyiségű szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kazinczy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Földváry utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére