Megoldott

Embermagasságú gaz a bicikliút mellett

Borzasztó magasra nőtt a gaz, már a forgalmat akadályozza a HÉV melletti bicikliúton Óbuda határában.

A kerítés mögötti kutyafuttatót tegnapról mára lekaszálták, de a bicikliút mellett semmi jele nem volt annak, hogy ma dolgoznának.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tényleg lekaszálták, csak miután már eltekertem :)
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Hétfőn tudom megnézni. Pénteken este, tehát a levél napján még nem volt lekaszálva.
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (2087)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Bejelentését továbbítottuk az üzemelte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hargita Nándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a kerület nem illetékes, de tudja, hogy ki az illetékes (főváros), tudná nekik továbbítani a panaszt?

    Ha nem, akkor a Járókelő tudná esetleg?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A terület a fővároshoz tartozik, sajnos nem kerületi hatáskör.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Hargita Nándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére