Megoldott

Nem kaszálták még idén a kutyafuttatót

Nagyon megnőtt a Vasvirág sori kutyafuttatón a fű, ami baj a kutyásoknak mert nem tudják összeszedni a szart, baj az ottlakóknak, mert rendezetlen a környezet, az allergiásoknak pedig egészségügyi problémákat okoz

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • XI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Kézhez kaptuk a Budapest XI. kerületi Vasvirág sor kaszálásával kapcsolatos e-mail levelét, amelyre válaszolva az alábbiakról tájékoztatjuk.
    Elnézését kérjük a levelében részleteze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést, átállítom megoldottra.
  • Hargita Nándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben lekaszálták.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Hargita Nándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére